Kolorowanka Dinozaur

Kolorowanki dinozaury, Kolorowanki dla dzieci, Kolorowanki dla dziewczyn, Kolorowanki do druku, Kolorowanki do wydruku, Kolorowanki zwierzęta, kolorowanki dla chłopców No Comments

W tej kolorowance czeka na nas dinozaur, a raczej Pani Dinozaur. Chyba jest królową, gdyż trzyma w jednej łapie koronę, a w drugiej torebkę.

alladyn

“Auta” Zygzak McQueen

Kolorowanki Disney, Kolorowanki bajek, Kolorowanki dla dzieci, Kolorowanki samochody, kolorowanki dla chłopców No Comments

Świetna kolorowanka z Zygzakiem McQueenem w roli głównej. Podrasujcie i pokolorujcie Zygzaka przed kolejnymi wyścigami na szosie, by bez większych problemów mógł mijać na szosie kolejnych przeciwników.

alladyn

Kolorowanka “Auta” Disneya

Kolorowanki Disney, Kolorowanki bajek, Kolorowanki dla dzieci, Kolorowanki do druku, Kolorowanki do wydruku, Kolorowanki samochody, kolorowanki dla chłopców 1 Comment

W tej kolorowance do pokolorowania mamy Zygzaka McQueena, Złomka i ich dwóch przyjaciół. Spotykają się oni w dość nietypowej scenerii, bo na preriach w sąsiedztwie kaktusów. Złomek skorzystał z usług zaprzyjaźnionego helikoptera, gdyż nie jest zbyt szybki na trasie. Pokolorujcie wszystkich przyjaciół, by zobaczyć jak ładny jest ten obrazek.

Kolorowanka Auta Disneya

Kolorowanka Auta Disneya – Zygzak McQueen

Kolorowanki Disney, Kolorowanki bajek, Kolorowanki dla dzieci, Kolorowanki samochody, kolorowanki dla chłopców 1 Comment

W tej kolorowance Disneya mamy do pomalowania Auto – Zygzaka McQueena. Ta pocieszna wyścigówka ma przed sobą miliony kilometrów do przejechania i tyle samo wyścigów do wygrania. Pokoloruj go tak, aby dopisało mu szczęście.

Kolorowanka Auta Disneya

Kolorowanka Dinozaur

Kolorowanki dla dzieci, Kolorowanki dla dziewczyn, Kolorowanki zwierzęta, kolorowanki dla chłopców No Comments

Ta kolorowanka z dinozaurem chociaż w mały stopniu pozwoli nam przenieść się w czasy, w których te olbrzymy panowały nad całym światem. Niegdyś olbrzymi i niebezpieczne w naszej kolorowance są niegroźne i czekają aż dodacie im fajnych kolorków.

Kolorowanka wielkanocny zajączek

Kolorowanka Batman, Robin i Kobieta Kot

Kolorowanki bajek, Kolorowanki dla dzieci, kolorowanki dla chłopców No Comments

W tej kolorowance mamy możliwość pokolorowania Batmana, Robina i Kobiety Kot, który właśnie udają się, by pokrzyżować szyki czarnym charakterom, najeżdżającym Gotham City.

Kolorowanka Batman, Robin i Kobieta Kot

Kolorowanka Quad

Kolorowanki dla dzieci, Kolorowanki samochody, kolorowanki dla chłopców No Comments

Ta kolorowanka Quad przedstawia pojazd którym można się ścigać pod terenowych trasach i wertepach. Kolorowankę tą można również wydrukować i pokolorować kredkami.

Kolorowanka Quad

Kolorowanka kick-bokser muay thai

kolorowanki dla chłopców 2 Comments

Pokoloruj tego kick-boksera muay thai, który szykuje się do kolejnej walki o tytuł. Kolorowankę tę można także pobrać do wydrukowania i pomalować ją kredkami.

Kolorowanka kick-bokser

Kolorowanka Pickup

Kolorowanki dla dzieci, Kolorowanki samochody, kolorowanki dla chłopców No Comments

Ta świetna kolorowanka samochodowa z pickupem to dobra zabawa dla wszystkich miłośników czterokołowych pojazdów. Pokoloruj samochód według własnego uznania i włącz światła w pickupie.

Kolorowanka Pickup